KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16218154
nr 1621 8154
Johan Tirén
(1853-1911), Sverige
Teckning, Blyerts, Monogramsignerad. Bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Johan Tirén, svensk bildkonstnär född 1853, död 1911.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:20:41
20/5 11:15:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor